Hakkimizda

Tarih kitaplarında sözü edilen hiç kimsenin kapısını kilitlemediği yıllar maalesef geride kaldı. Hırsızlık vakaları veya hane güvenliğini tehdit eden çeşitli olaylar her gün onlarca defa yaşanmaktadır. Bu durum özellikle İstanbul gibi büyük şehirlerde yaşayanları hane ve işyeri güvenliği konusunda daha tedbirli olmaya itti.

Güvenliğimizi sağlamak üzere kapı ve kilit teknolojileri her geçen gün kendisini yenileyerek yeni ürünler piyasaya sürmektedir. Kapılarınızın sağlam ve güvenlikli olması demek hem mal hem de can güvenliğinizi sağlamak demektir. Ancak art niyetli kişiler de boş durmayarak yeni geliştirilen kilit sistemlerinin aşılması konusunda kendilerini geliştirmektedir. Hırsızların bu konudaki gayretlerini boşa çıkarmada en büyük yardımcınız çilingirlerdir.

İyi bir çilingir sizlere ihtiyacınız olan yüksek güvenlikli kilitler konusunda rehberlik eder. Sizin için optimum çözümler üreterek sizleri yüksek masraflardan korur. Başvurduğunuz çilingirin güvenilir olması gerekir. Zira suistimale en açık mesleklerden biri çilingirliktir.

Kapılarınızı dolayısıyla evinizi emanet ettiğiniz kişi açısından oldukça titiz davranmanız gerekir. Maalesef günümüzde bu konunun ciddiyeti yeterince anlaşılamadığından vatandaşlarımız kapılarının üzerinde gördükleri veya el ilanlarında karşılaştıkları çilingir numaralarını arayarak kendilerini büyük riske atmaktadırlar. Ne yazık ki bunun farkında bile değiller.

Güven Anahtar Çilingir İstanbul Anadolu yakasında  hizmet veren bir çilingirlik ustasıdır. Çilingirliği korsan olarak icra eden kişileri arayarak mağdur olmamanız için Güven Anahtar Çilingir’i arayın.

Sitenin alt kısmında yer alan adres firmamızın sabit adresidir. Anahtar kopyalama ve kilit satın alma gibi işlemleriniz için bizi ziyaret edebilirsiniz. Veya telefon numaralarımızı arayarak en geç yarım saat içerisinde bizden hizmet alabilirsiniz.

Güven Anahtar Çilingir motorlu personeli sayesinde trafiğe takılmadan en kısa sürede size hizmet verir. İnsanların zor durumlarından istifade etmek için yüksek servis ücretleri talep etmez. Sizin için en uygun çözümleri size alternatifli olarak sunar ve sizin tercih ettiğiniz işlemleri uygular. Sonuç alınamayan durumlar için ücret talebinde bulunmaz.

7 gün 24 saat açık telefon numaramız:

0534 529 39 39

Hemen arayın kaliteli hizmetten faydalanın.

Kaynarca Mahallesi, Kıbrıs Sk. 35 C, 34890 Pendik/İstanbul

Telefon: (0216) 491 42 56