Çelik Kasa Kiliti Açma

Alanında uzman olan usta çilingir ekibimiz kasa kilitlerinin açılmasında sizlere Çelik Kasa Çilingir olarak hizmet vermektedir. Kasa çilingiri ihtiyacınızda iletişim numaralarımızı arayarak usta çilingirlerimizden para kasası açma hizmeti alabilirsiniz.

Çelik para kasaları kendi anahtarı ile açılmadığı zamanlar olur. Uzun zamandır açılmamış olan bu kasalar zamanla havadaki nemin de etkisi ile küflenir ve şifreleri kaynama diye tabir ettiğimiz küf ve pasın yapışması durumu sonrası anahtar dahi olsa kasa kilidi malesef açılmaz. Zamanla oksitlenen ve çalışmayan kasa kilitleri anahtar ile açılmıyorsa bu sefer çilingir çağırmak zorunda kalırsınız. Anahtarı kasayı açmıyorsa, kasa şifresi aşındı ise yada anahtarlar kasa kilidine hiç girmiyorsa bir uzmandan bu kasa kilidinin açılması için yardım almalısınız. Kasayı açan uzman arkadaşlarımız anahtar ile açılıp kapanabilmesi için kasa kilidine ayar çekmesi ve anahtarları alıştırması gerekir. Anahtarları alıştırılmış kasa kilitleri uzun süreden sonra gördüğü işlem sonrası tekrar çalışmaya başlar.

Anahtarı ile açılmayan kasa kilitlerini zorlayarak anahtarı ile açmak için çalışmak anahtarın kilit içerisinde kırılmasına neden olur. Kasa kilidinde anahtar kırılıp kaldığında veya anahtar sıkıştığında gelen çilingir’in de yapacağı pek bir şey olmadığı için bu hususa kullanıcıların dikkat etmesini öneririz.

Kasa Kilidi Açma

Para Kasası Açma Servisi
Para kasası açma servisimiz İzmir işi ve Antep işi dediğimiz çelik kasalar için sizlere çilingir hizmeti veriyor. Çelik para kasalarını ev tipi ve iş yeri tipi olarak 2 ye ayıracak olursak iş yeri tipi modelleri ortalama 1 metre yüksekliğinde olup 2 ayrı bölmeli yani 2 kapılı olarak kullanılır. 2 kapılı kasa kilitleri üst kapakta yine birbirinden bağımsız 2 kilit ile korunurken alttaki tek kapakta ise tek kilit vardır. İster alt bölmenin tek kilidi isterseniz üst bölmenin çift kilidi kilitli olsun, bizi aramanız durumunda her 2 bölmeyide açıp kayıp anahtarların yenisini yaparız.

Ev tipi para kasaları ise daha küçük taşınabilir kasa modelleridir. Genelde elektronik şifre ile çalışsa da yine de anahtarla açılabilecek bir düzeneği vardır. Ev tipi kasa kilitlerini açıp anahtarlarını değiştiriyoruz. Tüm bu hizmetler için bize iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Eskişehir’in çilingir firması www.alokapidakaldim.com hizmetinizde